Terminarz i tabela B klasa 2018/2019

Strona główna » Seniorzy » Terminarz i tabela B klasa 2018/2019

wielkość tekstu: A | A | A

Sezon 2018/2019 – B Klasa, Podokręg Częstochowa, grupa II

Tabela

L.p.
Drużyna
M
Pkt
Z
R
P
+/-
1.
Unia Masłońskie
13
34
11
1
1
38-12
2.
Mała Panew Cynków
13
31
10
1
2
43-21
3.
KS Kotowice
12
23
7
2
3
46-19
4.
Polonia II Poraj
12
21
6
3
3
39-19
5.
MKS II Myszków
12
18
6
0
6
24-28
6.
 WARTA MYSZKÓW
13
16
5
1
7
21-33
7.
Grom Poczesna
13
13
4
1
8
21-41
8.
Warta II Mstów
13
13
4
1
8
25-40
9.
Iskra Mokrzesz
13
12
3
3
7
21-36
10.
Lelovia Lelów
13
11
3
2
8
24-44
11.
Siedlec Duży/Gniazdów
13
10
3
1
9
22-31

 

TERMINARZ

Runda jesienna

Kolejka 1 – 25/26 sierpnia 2018 r.
Pauza: MKS II Myszków
Mała Panew Cynków – WARTA MYSZKÓW 6-1 (3-1) z uwagi na strajk sędziów mecz przełożono na 11 listopada 2018 r.
Warta II Mstów - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów 3-0
Lelovia Lelów - KS Kotowice 3-3
Unia Masłońskie - Grom Poczesna 4-1
Polonia II Poraj - Iskra Mokrzesz 2-1

Kolejka 2 – 1/2 września 2018 r.
Pauza: KS Kotowice
WARTA MYSZKÓW – Unia Masłońaskie 1-1 (1-1)
Iskra Mokrzesz - Warta II Mstów 4-1
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Mała Panew Cynków 1-3
Grom Poczesna - Lelovia Lelów 1-0
MKS II Myszków - Polonia II Poraj 1-2

Kolejka 3 – 8/9 września 2018 r.
Pauza: Polonia II Poraj
Lelovia Lelów – WARTA MYSZKÓW 6-2 (3-1)
KS Kotowice - Grom Poczesna 10-1
Warta II Mstów - MKS II Myszków 3-1
Mała Panew Cynków - Iskra Mokrzesz 6-1
Unia Masłońskie - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów 2-0

Kolejka 4 – 15/16 września 2018 r.
Pauza: Grom Poczesna
WARTA MYSZKÓW - KS Kotowice 0-5 (0-4)
Iskra Mokrzesz - Unia Masłońskie 0-2
MKS II Myszków - Mała Panew Cynków 1-2
Polonia II Poraj - Iskra Mokrzesz 2-2
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Lelovia Lelów 4-2

Kolejka 5 – 22/23 września 2018 r.
Pauza: Warta II Mstów
Grom Poczesna - WARTA Myszków 3-0 (1-0)

Unia Masłońskie - MKS II Myszków 3-0
Lelovia Lelów - Iskra Mokrzesz 1-2
KS Kotowice - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów 4-0
Mała Panew Cynków - Polonia II Poraj 2-1

Kolejka 6 – 29/30 września 2018 r.
Pauza: WARTA MYSZKÓW
Polonia II Poraj - Unia Masłońskie 1-3
Iskra Mokrzesz - KS Kotowice 3-6
MKS II Myszków - Lelovia Lelów 4-0
Warta II Mstów - Mała Panew Cynków 0-3
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Grom Poczesna 1-5

Kolejka 7 – 6/7 października 2018 r.
Pauza: Mała Panew Cynków
WARTA MYSZKÓW – GLKS Siedlec Duży/Gniazdów 1-0 (0-0)
Unia Masłońskie - Warta II Mstów 1-0
KS Kotowice - MKS II Myszków 8-1
Lelovia Lelów - Polonia II Poraj 0-8
Grom Poczesna - Iskra Mokrzesz 1-1

Kolejka 8 – 13/14 października 2018 r.
Pauza: GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
Iskra Mokrzesz – WARTA MYSZKÓW 0-2 (0-1)
Mała Panew Cynków - Unia Masłońskie 6-2
Warta II Mstów - Lelovia Lelów 4-3
MKS II Myszków - Grom Poczesna 4-1
Polonia II Poraj - KS Kotowice 4-1

Kolejka 9 – 20/21 października 2018 r.
Pauza: Unia Masłońskie
WARTA MYSZKÓW – MKS II Myszków 2-0 (1-0)
KS Kotowice - Warta II Mstów 4-1
Lelovia Lelów - Mała Panew Cynków 3-5
Grom Poczesna - Polonia II Poraj 1-8
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Iskra Mokrzesz 0-2

Kolejka 10 – 27/28 października 2018 r.
Pauza: Iskra Mokrzesz
Polonia II Poraj - WARTA MYSZKÓW 6-2 (3-0)
Unia Masłońskie - Lelovia Lelów 9-0
MKS II Myszków - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów 2-1
Mała Panew Cynków - KS Kotowice 3-2
Warta II Mstów - Grom Poczesna 4-5

Kolejka 11 – 3/4 listopada 2018 r.
Pauza: Lelovia Lelów
WARTA MYSZKÓW – Warta II Mstów 4-0 (3-0)
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Polonia II Poraj 3-3
Iskra Mokrzesz - MKS II Myszków 3-5
KS Kotowice - Unia Masłońskie 0-2
Grom Poczesna - Mała Panew Cynków 2-4

 

Runda wiosenna

Kolejka 12 – 30/31 marca 2019 r. godz. 16.30
Pauza: MKS II Myszków
WARTA MYSZKÓW – Mała Panew Cynków 3-0 /wo/
KS Kotowice – Lelovia Lelów 1-1
Iskra Mokrzesz – Polonia II Poraj 1-1
Grom Poczesna – Unia Masłońskie 0-1
Siedlec Duży/Gniazdów – Warta II Mstów 9-0

Kolejka 13 – 6/7 kwietnia 2019 r. godz. 17.00
Pauza: KS Kotowice
Unia Masłońskie – WARTA MYSZKÓW 3-2 (1-2)
Polonia II Poraj – MKS II Myszków 1-2
Lelovia Lelów – Grom Poczesna 2-0
Mała Panew Cynków – Siedlec Duży/Gniazdów 1-2
Warta II Mstów – Iskra Mokrzesz 5-1

Kolejka 14 – 13/14 kwietnia 2019 r. godz. 17.00
Pauza: Polonia II Poraj
WARTA MYSZKÓW – Lelovia Lelów 1-3 (1-1)
Iskra Mokrzesz – Mała Panew Cynków 2-2
Grom Poczesna – KS Kotowice 0-2
MKS II Myszków – Warta II Mstów 3-2
Siedlec Duży/Gniazdów – Unia Masłońskie 1-3

Kolejka 15 – 27/28 kwietnia 2019 r. godz. 17.00
Pauza: Grom Poczesna
KS Kotowice – WARTA MYSZKÓW – mecz niedziela 28.04.2019 r. godz. 15.00
Mała Panew Cynków – MKS II Myszków
Lelovia Lelów – Siedlec Duży/Gniazdów
Unia Masłońskie – Iskra Mokrzesz
Warta II Mstów – Polonia II Poraj

Kolejka 16 – 4/5/ maja 2019 r. godz. 17.00
Pauza: Warta II Mstów
WARTA MYSZKÓW – Grom Poczesna – mecz niedziela 05.05.2019 r. godz. 17.00
Polonia II Poraj – Mała Panew Cynków
Iskra Mokrzesz – Lelovia Lelów
MKS II Myszków – Unia Masłońskie
Siedlec Duży/Gniazdów – KS Kotowice

Kolejka 17 – 11/12 maja 2019 r. godz. 17.00
Pauza: WARTA MYSZKÓW
KS Kotowice – Iskra Mokrzesz
Unia Masłońskie – Polonia II Poraj
Lelovia Lelów – MKS II Myszków
Grom Poczesna – Siedlec Duży/Gniazdów
Mała Panew Cynków – Warta II Mstów
 

Kolejka 18 – 18/19 maja 2019 r. godz. 17.00
Pauza: Mała Panew Cynków
Siedlec Duży/Gniazdów – WARTA MYSZKÓW – mecz niedziela 19.05.2019 r. godz. 17.00
Polonia II Poraj – Lelovia Lelów
Iskra Mokrzesz – Grom Poczesna
MKS II Myszków – KS Kotowice
Warta II Mstów – Unia Masłońskie

Kolejka 19 – 25/26 maja 2019 r. godz. 17.00
Pauza: Siedlec Duży/Gniazdów
WARTA MYSZKÓW – Iskra Mokrzesz – mecz sobota 25.05.2019 r. godz. 17.00
KS Kotowice – Polonia II Poraj
Unia Masłońskie – Mała Panew Cynków
Lelovia Lelów – Warta II Mstów
Grom Poczesna – MKS II Myszków

Kolejka 20 – 1/2 czerwca 2019 r. godz. 17.30
Pauza: Unia Masłońskie
MKS II Myszków – WARTA MYSZKÓW – mecz niedziela 02.06.2019 r. godz. 17.30
Polonia II Poraj – Grom Poczesna
Iskra Mokrzesz – Siedlec Duży/Gniazdów
Mała Panew Cynków – Lelovia Lelów
Warta II Mstów – KS Kotowice

Kolejka 21 – 8/9 czerwca 2019 r. godz. 17.30
Pauza: Iskra Mokrzesz
WARTA MYSZKÓW – Polonia II Poraj – mecz niedziela 09.06.2019 r. godz. 17.30 
KS Kotowice – Mała Panew Cynków
Lelovia Lelów – Unia Masłońskie
Grom Poczesna – Warta II Mstów
Siedlec Duży/Gniazdów – MKS II Myszków

Kolejka 22 – 15/16 czerwca 2019 r. godz. 17.30
Pauza: Lelovia Lelów
Warta II Mstów – WARTA MYSZKÓW – mecz niedziela 16.06.2019 r. godz. 17.30
Unia Masłońskie – KS Kotowice
MKS II Myszków – Iskra Mokrzesz
Polonia II Poraj – Siedlec Duży/Gniazdów
Mała Panew Cynków – Grom Poczesna

AVE WARTA !!!






 

Kalendarz gier
  • 28.04.2019 godz 15.00 KS Kotowice - Warta Myszków
  • 05.05.2019 godz 17.00 Warta Myszków - Grom Poczesna
  • 19.05.2019 godz 17.00 Siedlec Duży/Gniazdów - Warta Myszków
  • 25.05.2019 godz 17.00 Warta Myszków - Iskra Mokrzesz
  • 23.03.2019 WIDZEW Łódź - Młoda Warta 31-0
  • 31.03.2019 Warta Myszków - Mała Panew Cynków 3-0 wo
  • 07.04.2019 Unia Masłońskie - Warta Myszków 3-2 (1-2)
  • 14.04.2019 Warta Myszków - Lelovia Lelów 1-3 (1-1
Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Klub Sportowy Warta Myszków powstał 3 sierpnia 1983 r.dalej 
W jedności siła!
Warciarze w natarciu podczas meczu z Orłami Kusięta
Karol Gałus strzela gola w meczu z Orłami Kusięta
Po zwycięstwie nad Orłami Kusięta 5-0
Mobilizacja przed Derbami Powiatu z Zieloni Żarki
Warta Myszków - Zieloni Żarki
Przekaż 1% podatku na KS Warta Myszkow
Warta Zawada - Warta Myszków
Warta obecna w Gdańsku na meczu Polska - Grecja
KS Kotowice - Warta Myszków
Młoda Warta Myszków
Warciarze w Kotowicach

Klub Sportowy Warta Myszków
ul. Nowowiejska 40, 42-300 Myszków

tel.: +48 609 779 247
e-mail: warta1983myszkow@gmail.com

  • DSC__83
  • DSC__82
  • DSC__81
  • DSC__80
  • DSC__78
Oficjalna strona Klubu Sportowego Warta Myszków. Zapraszamy do zapoznania się z kadrą zespołu, aktualnymi wydarzeniami oraz historią klubu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna